Vodoléčba

Vodní rehabilitace prověřená staletími
vodolecba 123456 | Rehabilitace Klášter s.r.o.
vodolecba rehabilitace klaster 03 | Rehabilitace Klášter s.r.o.
Vodoléčba

Vodoléčba / hydroterapie

Vodoléčba neboli hydroterapie je metoda fyzikální léčby, při které se využívá pozitivního účinku tepla, chladu a kinetické energie vody na organizmus. Díky změnám teploty vody v kombinaci s tlakem proudu vody nebo síly víření vody dochází ke svalové relaxaci a zmírnění, odstranění otoků. V našem rehabilitačním zařízení máme kromě celotělové vířivé koupele také částečné vířivé koupele na dolní či horní končetiny i s možností použití tzv. lymfatického kruhu během vodoléčebné aplikace.
Vodoléčba

Účinky vířivé koupele využíváme zejména:

Při ošetřování stavů po úrazech
Po zánětech kloubů, vazů, šlach
Při poruchách cévního zásobení
Při onemocnění periferních nervů končetin
Po zánětech kloubů, vazů, šlach
K tlumení bolestí
Ke svalové relaxaci
U degenerativního onemocnění páteře a končetin
objednejte se u nás

Jak se u nás objednat?

Na ILTV, elektroléčbu, vodoléčbu, SLTV nebo mechanoterapii se stačí objednat do našeho rehabilitačního zařízení v Opavě, a to buď:

Ambulance
Po–Čt: 7:00–15:00
Pá: 7:00–14:00

objednejte se přes náš rezervační systém (dostupné termíny jednotlivých lékařů)

osobně u nás v ambulanci, Opava, Sušilova 1

klaster cta | Rehabilitace Klášter s.r.o.
o nás

Proč navštívit Rehabilitaci Klášter?

V našem rehabilitačním centru pečujeme o všechny věkové kategorie – od předškoláků přes dospívající, dospělé, ale také o těhotné ženy až po seniory. Díky tomu naše služby využívají často celé rodiny.

Zakládáme si na kvalitním vstupním vyšetření našimi rehabilitačními lékaři, kteří jsou po celou dobu léčby v úzkém kontaktu s fyzioterapeuty. V souladu s naší filozofií poskytovat komplexní péči o naše klienty, spolupracujeme i s dalšími specialisty a lékaři různorodých odborností.

Klademe důraz na vzdělávání našich zaměstnanců. Své znalosti a dovednosti neustále rozšiřujeme nejen každodenním kontaktem s pacienty, ale také celou řadou certifikovaných kurzů, školení a seminářů.

Po celou dobu terapie se v naprosté většině případů pacientovi věnuje jeden určený fyzioterapeut. Všichni terapeuti mají odpovídající vzdělání (VŠ nebo VOŠ) a jsou registrováni k výkonu povolání bez odborného dohledu. Zároveň se snaží dodržovat objednané časové úseky a vytvářet příjemnou a vstřícnou atmosféru.
Těší nás, že se na nás obracejí noví klienti na základě doporučení od stávajících klientů, praktických lékařů nebo jiných specialistů. A také to, že se k nám vrací s důvěrou klienti, kteří již u nás rehabilitační program absolvovali.