Speciální metody

specialni metody rehabilitace klaster 4 | Rehabilitace Klášter s.r.o.
Speciální metody

Fyzioterapeutické metody a léčebné postupy

Tyto metody vedou pomocí speciálních cviků k odstranění bolesti a znovuobnovení hybnosti končetin.
Informujte se blíže o jednotlivých metodách:
specialni metody rehabilitace klaster 01 | Rehabilitace Klášter s.r.o.
objednejte se u nás

Jak se u nás objednat?

Na ILTV, elektroléčbu, vodoléčbu, SLTV nebo mechanoterapii se stačí objednat do našeho rehabilitačního zařízení v Opavě, a to buď:

Ambulance
Po–Čt: 7:00–15:00
Pá: 7:00–14:00

objednejte se přes náš rezervační systém (dostupné termíny jednotlivých lékařů)

osobně u nás v ambulanci, Opava, Sušilova 1

klaster cta | Rehabilitace Klášter s.r.o.
o nás

Proč navštívit Rehabilitaci Klášter?

V našem rehabilitačním centru pečujeme o všechny věkové kategorie – od předškoláků, přes dospívající, dospělé, ale také o těhotné ženy až po seniory. Díky tomu naše služby využívají často celé rodiny.
Zakládáme si na kvalitním vstupním vyšetření našimi rehabilitačními lékaři, kteří jsou po celou dobu léčby v úzkém kontaktu s fyzioterapeuty. V souladu s naší filozofií poskytovat komplexní péči o naše klienty spolupracujeme i s dalšími specialisty a lékaři různorodých odborností.
Klademe důraz na vzdělávání našich zaměstnanců své znalosti a dovednosti neustále rozšiřujeme nejen každodenním kontaktem s pacienty, ale také celou řadou certifikovaných kurzů, školení a seminářů.
Po celou dobu terapie se v naprosté většině případů pacientovi věnuje jeden určený fyzioterapeut. Všichni terapeuti mají odpovídající vzdělání (VŠ nebo VOŠ) a jsou registrováni k výkonu povolání bez odborného dohledu. Zároveň se snaží dodržovat objednané časové úseky a vytvářet příjemnou a vstřícnou atmosféru.
Těší nás, že se na nás obracejí noví klienti na základě doporučení od stávajících klientů, praktických lékařů nebo jiných specialistů. A také to, že se k nám vrací s důvěrou klienti, kteří již u nás rehabilitační program absolvovali.