Skupinové cvičení – samoplátci

Cvičení pro veřejnost v malých skupinách pod vedením zkušeného fyzioterapeuta
sltv placene rehabilitaceklaster | Rehabilitace Klášter s.r.o.
skupinove cviceni placene rehabilitace klaster | Rehabilitace Klášter s.r.o.
Skupinové cvičení – samoplátci

Skupinové cvičení pod vedením zkušeného fyzioterapeuta

Je zaměřeno na zlepšení funkce pohybového aparátu, zmírnění bolesti zad a kloubů a zvýšení celkové fyzické kondice. Probíhá v malých skupinách pod vedením profesionálních instruktorů – fyzioterapeutů. Po celou dobu cvičení fyzioterapeut dohlíží na správnou techniku provedení cviků.

Na všechny skupinové lekce je nutné si předem vytvořit rezervaci přes náš rezervační systém v sekci Rezervace on-line – Skupinové cvičení samoplátci.

Abyste mohli využívat on-line rezervace, je nutné si registrovat zákaznický účet. Rozvrhy lekcí jsou zveřejněny v objednávacím systému.

Cena jedné lekce je 160 Kč.

Při objednání permanentky na 10 lekcí Vám bude poskytnuta sleva 100 Kč, tedy jedna lekce bude stát 150 Kč.

Využijte skvělé příležitosti udělat něco pro sebe.
Těšíme se na Vás, tým Rehabilitace Klášter s.r.o.

Skupinové cvičení placené

Co zahrnuje skupinové cvičení:

Získáte potvrzení pro čerpání příspěvků od vaší zdravotní pojišťovny
Propracované lekce, které jsou založeny na nejnovějších poznatcích fyzioterapie
Naši zkušení fyzioterapeuti spolupracují s rehabilitačními lékaři
FAQ

Nejčastější dotazy

Pro koho je skupinové cvičení určeno?
Skupinové cvičení je určeno pro širokou veřejnost. Je vhodné pro každého bez ohledu na pohlaví, věk a kondičku.
Jak dlouho trvá lekce skupinového cvičení?
Jednotlivé lekce skupinového cvičení trvají 60 minut. Nabízíme lekce v různou denní dobu, abyste si mohli vybrat čas, který vám nejvíce vyhovuje.
Kolik stojí lekce skupinového cvičení?
Jedna lekce vás vyjde na 160 Kč. Při objednání permanentky na 10 lekcí vám bude poskytnuta sleva 100 Kč.
objednejte se u nás

Objednejte se na skupinové cvičení

Na všechny skupinové lekce je nutné si předem vytvořit rezervaci

Na všechny skupinové lekce je nutné si předem vytvořit rezervaci přes on-line rezervační systém v sekci Objednat se on-line. Abyste mohli využívat on-line rezervace, je potřeba si registrovat zákaznický účet. Rozvrhy lekcí jsou zveřejněny v objednávacím systému.
klaster cta | Rehabilitace Klášter s.r.o.
o nás

Proč navštívit Rehabilitaci Klášter?

V našem rehabilitačním centru pečujeme o všechny věkové kategorie – od předškoláků přes dospívající, dospělé, ale také o těhotné ženy až po seniory. Díky tomu naše služby využívají často celé rodiny.

Zakládáme si na kvalitním vstupním vyšetření našimi rehabilitačními lékaři, kteří jsou po celou dobu léčby v úzkém kontaktu s fyzioterapeuty. V souladu s naší filozofií poskytovat komplexní péči o naše klienty, spolupracujeme i s dalšími specialisty a lékaři různorodých odborností.

Klademe důraz na vzdělávání našich zaměstnanců. Své znalosti a dovednosti neustále rozšiřujeme nejen každodenním kontaktem s pacienty, ale také celou řadou certifikovaných kurzů, školení a seminářů.

Po celou dobu terapie se v naprosté většině případů pacientovi věnuje jeden určený fyzioterapeut. Všichni terapeuti mají odpovídající vzdělání (VŠ nebo VOŠ) a jsou registrováni k výkonu povolání bez odborného dohledu. Zároveň se snaží dodržovat objednané časové úseky a vytvářet příjemnou a vstřícnou atmosféru.
Těší nás, že se na nás obracejí noví klienti na základě doporučení od stávajících klientů, praktických lékařů nebo jiných specialistů. A také to, že se k nám vrací s důvěrou klienti, kteří již u nás rehabilitační program absolvovali.