Elektroléčba

Zdravotní rehabilitace s využitím elektroterapie
elektrolecba rehabilitace klaster 2 | Rehabilitace Klášter s.r.o.
elekrolecba rehabilitace klaster 1 | Rehabilitace Klášter s.r.o.
Elektroléčba

Léčba elektroterapií

Elektroléčba  je druh fyzikální léčby, při níž se využívají různé formy elektrické energie k ovlivnění fyzikálně-chemických a biochemických dějů v lidském těle k dosažení jednak lokální, ale často i celkové biologické reakce nemocného orgánu či celého organizmu. Podstatou působení elektroléčebných metod je úprava metabolismu nejen svalového aparátu, ale mnohdy i méně nebo více vzdálených orgánů celého těla. Významně tak zasahuje i do vnímání bolesti, tedy působí analgeticky a často může zlepšit i průběh zánětlivé reakce nebo ovlivnit rozvoj degenerativních onemocnění.
Elektroléčba

Elektroléčba vyvolává v těle řadu velmi specifických pozitivních reakcí, např.

Také se dobře uplatňuje u nejrůznějších pooperačních stavů, kdy napomáhá rychlejší regeneraci a rekonvalescenci.

Může ovlivnit svalovou sílu daného svalu, skupiny svalů
Také se dobře uplatňuje u nejrůznějších pooperačních stavů, kdy napomáhá rychlejší regeneraci a rekonvalescenci
Zlepšuje prokrvení povrchních i hlubokých tkání
Zlepšuje napětí ve svalech jak ve smyslu relaxace nadměrného napětí, tak zlepšení napětí ochablého svalstva
objednejte se u nás

Jak se u nás objednat?

Na ILTV, elektroléčbu, vodoléčbu, SLTV nebo mechanoterapii se stačí objednat do našeho rehabilitačního zařízení v Opavě, a to buď:

Ambulance
Po–Čt: 7:00–15:00
Pá: 7:00–14:00

objednejte se přes náš rezervační systém (dostupné termíny jednotlivých lékařů)

osobně u nás v ambulanci, Opava, Sušilova 1

klaster cta | Rehabilitace Klášter s.r.o.
o nás

Proč navštívit Rehabilitaci Klášter?

V našem rehabilitačním centru pečujeme o všechny věkové kategorie – od předškoláků přes dospívající, dospělé, ale také o těhotné ženy až po seniory. Díky tomu naše služby využívají často celé rodiny.

Zakládáme si na kvalitním vstupním vyšetření našimi rehabilitačními lékaři, kteří jsou po celou dobu léčby v úzkém kontaktu s fyzioterapeuty. V souladu s naší filozofií poskytovat komplexní péči o naše klienty, spolupracujeme i s dalšími specialisty a lékaři různorodých odborností.

Klademe důraz na vzdělávání našich zaměstnanců. Své znalosti a dovednosti neustále rozšiřujeme nejen každodenním kontaktem s pacienty, ale také celou řadou certifikovaných kurzů, školení a seminářů.

Po celou dobu terapie se v naprosté většině případů pacientovi věnuje jeden určený fyzioterapeut. Všichni terapeuti mají odpovídající vzdělání (VŠ nebo VOŠ) a jsou registrováni k výkonu povolání bez odborného dohledu. Zároveň se snaží dodržovat objednané časové úseky a vytvářet příjemnou a vstřícnou atmosféru.
Těší nás, že se na nás obracejí noví klienti na základě doporučení od stávajících klientů, praktických lékařů nebo jiných specialistů. A také to, že se k nám vrací s důvěrou klienti, kteří již u nás rehabilitační program absolvovali.